Big_loader_ajax

Vytápění bot

Nový HOTRONIC FootWarmer Power Plus!

... konec studeným nohám!

Ideální pro lyžařské boty, pohorky, rybářské holínky a mnoho dalších!

 

 

PROČ VÁM ZAĆNE BÝT NA NOHY ZIMA?

Když se tělo ochladí, nervový systém omezí tok krve do okrajových částí, aby byla zachována celková tělesná teplota. Prsty a další okrajové části těla velmi rychle prochladnou.

Dalšími faktory, které rozhodně nezlepší situaci jsou chladné počasí, špatně padnoucí obuv, nevhodný výběr ponožek a další. Všechny tyto faktory zapříčiňují, že teplo uniká rychleji.

  HOTRONIC UDRŽUJE VAŠE NOHY TEPLÉ

Topné tělísko Hotronic zabraňuje pronikání chladu k prstům u nohou a udržuje tak krevní oběh otevřený a vaše nohy teplé.

Hotronic FootWarmer Power Plus nabízí tři základní stupně nastavení pro ovládání teploty a čtvrtý stupeň pro rychlou dávku tepla navíc.

Jednoduše vložte vytápěnou vložku do vaší obuvi a zapojte ji k modulu s dobíjecími bateriemi. Pak už jen nastavte požadovanou teplotu 1, 2 nebo 3 a vaše nohy zůstanou stále teplé.

FootWarmer Power Plus
vytápění lze zabudovat do stélky, kterou si sami zastřihnete do požadované velikosti

FootWarmer Power Plus
vytápění, které lze nainstalovat na jakoukoli stélku 

 • Jednoduchá instalace do jakýchkoli bot
 • Pro lyžování, snowboarding, cyklistiku, jízdu na koni, rybaření, lov, snowmobiling a jiné outdoorové aktivity.
 • Stélku jednoduše zastřihnete do požadované velikosti.
 • Jednoduše se instaluje na stélku jiné boty.
 • Modul s bateriemi se jednoduše připíná na "bezpečné" místo na obuvi.
 • Regulace vytápění je lehce nastavitelná.
 • Baterie se dobíjí přibližně 12 hodin.
 • Hotronic je opatřen signalizací pro zapnuté a vypnuté vytápění a stavu baterií.
 • Na jediné nabytí vydrží až 13 hodin.
 • Nárazuvzdorné.
 • Vodotěsné.
 • Recyklovatelné.

Jednotlivé části a příslušenství

Modul s bateriemi
Modul s bateriemi navíc prodlouží dobu vytápění za extrémně chladného počasí.
Dobíjení - 230V AC
Dobíjení baterií pro Evropu a další země se 230V AC.
Stélky pro zabudování vytápění
Vložte si jeden pár stélek nebo topných tělísek do vašich nejoblíbenějších bot a druhý můžete používat pro všechnu ostatní obuv.
Cambrelle® překrytí a proužky
Samolepící materiál pro přelepení stélky po aplikaci topného tělíska.
Topné tělísko s Cambrelle® překrytím a pásky
Pro aplikaci na jakoukoli stélku a do jakékoli obuvi
Svorka na přezky
Pro jednoduché, rychlé a bezpečné připnutí modulu s bateriemi k přeskám lyžařské obuvi.
Upevňovací svorka
Pro jednoduché, rychlé a bezpečné připnutí modulu s bateriemi k lyžařské nebo jiné pevné obuvi. Systém, který vyžaduje pouze jednu vrtanou díru.
Prodlužovací kabely - 120cm a 80cm
Prodlužovací kabely vám dovolí připevnění baterií ve výšce pasu (80cm) nebo hrudníku (120cm).Stačí je jen protáhnou pod oblečením.
Velcro® řemínky
Umožňuje připevnění modulu s bateriemi k noze nebo k téměř jakékoli obuvi.
   

Často kladené otázky

 

Co ještě budu potřebovat, koupím-li si FootWarmer?

FootWarmer Power Plus obsahuje moduly s bateriemi, topná tělíska a dobíjení. Můžete však zvážit dokoupení některého příslušenství. Např. používáte-li rybářské holinky, pak byste měl mít prodlužovací kabel se kterým bude např. ovládání teploty mnohem jednodušší. Pokud jste lyžař, pak možná budete potřebovat nějaký mechanismus na připevnění baterií k lyžařské obuvi. Jedete za moře? Ke koupi je dobíjení na 230V.
 

Mohu používat FootWarmer s jakýmkoli typem obuvi?

Ano, a FootWarmer Power Plus může být přendaván z jedněch bot do jiných. Příklad obuvi, kde lze použít FootWarmer: lyžařská obuv, snowboardové boty, brusle, rybářské holinky, obub s kovovou špičkou, cyklistická obuv, lezecká a horolezecká obuv, pohorky, zimní obuv, boty na motocykl, obuv k suchému obleku atd.
 

Mohu si Footwarmer zabudovat sám?

Příprava stélky a topných tělísek
Přizpůsobit velikost stélky FootWarmer Power Plus Standard je velmi jednoduché pomocí nůžek. Topné tělísko FootWarmer Power Plus Custom se rovněž jednoduše instaluje, je pouze nutné použít vlastní stélku. Pokud se však vyskytnou jakékoli problémy, kontaktujte svého prodejce.
 

Vložení stélky s topným tělískem do obuvi

Vložení stélky s topným tělískem je lehké. Jednoduše vsuňte stélku do obuvi tak, aby kabel byl schován pod ní. Umístěte kabel na zadní stranu nohy. Pokud máte obuv s vyndavací vnitřní botičkou, zvažte umístění kabelu mezi vnitřní a vnější botu.
 

Připevnění modulu s bateriemi

Modul s bateriemi může být připevněn ke tkaničkám nebo přezkám obuvi. Je však nutné zabezpečit modul s bateriemi, aby nemohl lehce odpadnout.
 

Je FootWarmer v několika velikostech?

FootWarmer Power Plus Standard (se stélkou, kterou si přistřihnete podle požadované velikosti) je o velikosti 15 a menší. FootWarmer Power Plus Custom (s topným tělískem a Cambrelle© překrytím a proužky) slouží pro jakoukoli velikost stélky.
 

Co mohu očekávat od FootWarmeru?

Očekávejte nepatrné teplo, které udrží vaše nohy teplé. Neočekávejte, že vám budou nohy hořet. FootWarmer Power Plus nejlépe pracuje s termoaktivní stélkou. Pokud tělísko vytváří správné množství tepla, vaše prsty necítí chlad ani příliš tepla.
 

Mohou být baterie vyměněny?

Modul s bateriemi je zataven, aby se předešlo ničivým vibracím, nárazům a zásahům. Jednotlivé moduly však mohou být vyměněny. Článek uvnitř modulu nelze vyměnit tak, aby modul zůstal neporušen.
 

Jak dlouho baterie vydrží na jedno nabití?

V závislosti na nastavení může FootWarmer Power Plus pracovat až 13 hodin na stupeň 1 a až 2:15 hodin na stupeň 4. čím menší teplo, tím delší výdrž. Nejvíce je používán stupeň 2, při kterém baterie vydrží 8 až 9 hodin.
 

Jaký typ baterie je používán?

Hotronic hledal několik let vhodnou vysokokapacitní NiMH baterii, která by dobře fungovala i při nízkých teplotách pod bodem mrazu. Těmto podmínkách zatím vyhovuje pouze jediný druh, který se osvědčil i v dalších testech.
 

Jak se baterie nabíjí?

FootWarmer Power Plus přichází s novou technologií dobíjení, která chrání články a zabraňuje jejich přebíjení. Nabíjení trvá asi 12 hodin. Úplné vybití baterií není před dobíjením nutné, ale je doporučené. Plné vybití a nabití baterií zvyšuje jejich trvanlivost.
 

Je zde nebezpečí přebití nebo nedobití baterií?

FootWarmer Power Plus přichází s novou technologií dobíjení, která chrání články a zabraňuje jejich přebíjení. Nedobití baterií je možné, ale nepoškodí je. Hotronic však doporučuje jejich plné vybití a nabití, což zvyšuje jejich trvanlivost. Navíc nově navržená elektronika eliminuje nebezpečí extrémního vybití akumulátoru, čímž jej chrání před poškozením.
 

Kolik let baterie vydrží?

FootWarmer Power Plus modul s bateriemi by měl vydržet asi 3 - 7 let v závislosti na používání a zvyklostech při dobíjení.

Cena

HOTRONIC M3 -

HOTRONIC M4 -

platnost leden 2015

Návod na použití najdete zde

Ke stažení